BESTICK, 15 st, silver, flertal olika mästare mest 1800-tal.

"Fransk lilja". 4 matskedar, 2 matgafflar, 4 smörgåsgafflar, 3 kaffeskedar, 2 teskedar.

Slitage. Sneda gaffeltenar. Namngravyr på vissa delar.

Utropspris
1 000 SEK