Mahognyfanér med rik intarsiadekor av trofégrupper av musikinstrument, blomsterkorg, växtslingor. Förhöjt mittparti. Fyra glasade dörrar. Nedre dörrpar. Sex svarvade ben. L 138, b 45, h 159. Nyckel finns.
Slitage, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.