LEKSAKSKANON, "Amorce-hinterladen-Kanone", E.W. Matthes, Berlin, 1900-tal.

L 17.

Trasigt lock till kartongen. Slitage samt färgbortfall på kanonen. Mekanisk funktion ej kontrollerad.

Utropspris
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

4. Skrivskåp, av Johan Söderberg (instrumentmakare under snickarämbetet i Stockholm 1803-1820) Empire.ursp. kabinettpiano,
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK