Bertha Wegmann

(Danmark, 1847-1926)
Bertha Wegmann
(Danmark, 1847-1926)

BERTHA WEGMANN (1846-1926), olja på duk, signerad,

Interiör. 42 x 48 cm

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Krackelyr. Gulnad. Tre mindre lagningar.

Utropspris
20 000 SEK