HUBLOT, MDM, Geneve, armbandsur, 36 mm

Stål, quartz, safirglas, datum, ca 1997, integrerat gummiband original refnr 1521076 med original viklås,

serie nr. 166039, Boett nr. S.152.10.1,

Bruksslitage. Repor. En skruv saknas till låsets fäste i armbandet. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.

Utropspris
7 000 SEK