Oskar Bergman

(Sverige, 1879-1963)
Oskar Bergman
(Sverige, 1879-1963)

OSKAR BERGMAN, akvarell, signerad och daterad 1952.

"Från Saltsjöbaden". Bildmått 29 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
8 000 SEK