MINIATYRPORTRÄTT, 7 st, gouache på ben, Frankrike, 1700/1800-tal.

Bland annat motiv av Ludvig XVII och Marie-Antoinette. Miniatyrernas diameter cirka 2-2,5 cm. En signerad. Infattade i ram, 11x9 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
150 EUR