Möbler Bord
1113283
SKRIVBORD, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.

Fanerat med alm, svagt svängd skiva, ena sidan med hyllor, andra sidan med skåp och låda, längd 125, bredd 69, höjd 75 cm, lös skiva av glas. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Fanerskador. Repor. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK