Möbler Bord
1113283

SKRIVBORD, 1930-tal.

Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.
Skrivbord, 1930-tal.

Fanerat med alm, svagt svängd skiva, ena sidan med hyllor, andra sidan med skåp och låda, längd 125, bredd 69, höjd 75 cm, lös skiva av glas. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Fanerskador. Repor. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer