18K guld (innerboett i metall), ankargång, plexiglas, liten sekundvisare, vikt tot 78 gram
serienr 11961 Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Skadat glas. Bucklor. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test. Nyckel finns.