Design Konstglas
1122522
Anne Nilsson
(Född 1953)

ANNE NILSSON, ljusstakar, 3 st, "Celeste", Orrefors, 1900-talets senare hälft.

Blått och klart glas. Med originalkartonger. Höjd 29-33 cm

Smärre slitage.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 500 SEK