ANNE NILSSON, ljusstakar, 3 st, "Celeste", Orrefors, 1900-talets senare hälft.

Blått och klart glas. Med originalkartonger. Höjd 29-33 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 8 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    1 000
    98 EUR
    111 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (9 bud)
    1A 8 dec 18:181000SEK
    3 8 dec 18:181000SEK
    1A 6 dec 20:03850SEK