1127957
RÖKELSEKAR med LOCK, brons. Japan, Meiji (1868-1912).

Med två hänklar, dekor i relief av mytologiska djur och natur. Total höjd ca 28 cm. Längd ca 38 cm.

Slitage. Märken. Repor. Skador. Möjligen lagad undertill. Bucklor. Anlupen.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
6 000 SEK