MULBERRY, AXELVÄSKA.
Dragkedjeförsedd väska i svart läder med rutigt heritage tygfoder. Justerbar axelrem. En innerficka med dragkedja. Märkt "Mulberry MADE IN ENGLAND" samt logomärkt mässingsplakett med numrering.
Höjd 26 cm, bredd ca 36 cm.
Sedvanligt slitage. Enstaka märken och repor.