KARMSTOLAR, ett par, samt STOL. Ny-Louis XIV-stil. 1800-/1900-tal.

Karmstolar, h 89. Stol h 93.

Karmstolar saknar klädsel. Lösa delar. Skada. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK