OLE HAGE, sterling silver, bestick, 15 delar, modell "TULIP" för A. Michelsen Danmark, 1900-talets mitt.

5 st skedar, längd 20,5 cm.
5 st smörknivar,
5 st fiskknivar.
Vikt ca 861 g,

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK