RODOLFO DORDONI

(Italien, Född 1954)
RODOLFO DORDONI
(Italien, Född 1954)

RODOLFO DORDONI, TAKLAMPA, "New Buds 2", Foscarini, Italien 2000-tal.

Bärnstensfärgad glaskupa. Tillverkarens stämpel. Vaijerupphängning. Diameter 42 cm. Kupans höjd 28 cm.

Bruksslitage. Skenanslutning medföljer. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Utropspris
300 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13