Konst Modern svensk konst
1140102
Einar Jolin
(1890-1976)

EINAR JOLIN, olja på duk, signerad och daterad Capri 1971.

Stilleben på rokokobyrå. Duk 41 x 33 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
12 000 SEK