HYLLA/SIDEBOARD England Arts & Craft omkring 1900

Mahogny, rikt skuren dekor, upptill hyllor med bakomliggande spegelglas, spröjsad och glasad dörr, nedtill hyllplan samt spröjsad glasad dörr, längd 137, bredd 40, höjd ca 181 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Nagg. Repor. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13