BORDSPENDYL, J. Ullmann Co. Frankrike tidigt 1900-tal.

Mässing med rik emaljdekorering. Glasade sidor. Urtavlan märkt J. Ullmann Hongkong Shanghai. Höjd 41 cm. Bredd 21 cm. Tillverkad för den kinesiska marknaden. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
400 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

2. IWC, Ingenieur, Midsize, ca 2007.
Utropspris
24 000 - 34 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK