OLE LYNGGAARD, collier med briljantslipad diamant 0.05 ct.
18K guld. Lås elefant med diamant 0,05 ct enligt gravyr. Lås stämplat OleL 750, ca 2 x 2 cm. Längd 61 cm Total vikt 42,2 gram.
Smärre bruksslitage.