JOAN MIRÓ, tidskrifter, fem st Derrière le miroir, 1963-1973.
Innehåller litografier av/efter Joan Miró. Två No. 139-140, 203, 151-152, 164-165.
Slitage, ej fullt genomgången. Ej komplett, veck.