LEKSAKSBILAR 2 stycken och MOTORCYKEL 1 stycken, Distler Porsche, JNF Prototype Porche, Arnold MC, 1900-talets mitt.

Målad plåt. Porschen för batterier. Längd 20-25. Höjd 6-13 cm.

Färgbortfall. Slitage. Delar saknas på motorcykelsn.

Utropspris
5 000 SEK