SOFFA, "BR02" Martin Visser för Spectrum, 1900-talets andra hälft.

Stomme i metall. Rygg och sits klädd i tyg. Sitsen är delvis utdragbar. Längd 192 cm, sitsens bredd 70 cm. Sitthöjd 36 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Klubbat pris
4 275
379
396
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
26 aug 2019 20:31
4 275 SEK
26 aug 2019 20:31
4 200 SEK
26 aug 2019 20:30
4 000 SEK
26 aug 2019 20:30
3 800 SEK
26 aug 2019 20:30
3 600 SEK
26 aug 2019 20:30
3 400 SEK
26 aug 2019 20:25
2 700 SEK
26 aug 2019 20:14
2 500 SEK
26 aug 2019 12:03
2 000 SEK
26 aug 2019 8:41
1 900 SEK
19 aug 2019 17:14
1 700 SEK