1159101
KARMSTOLAR, ett par, Kina, Qingdynastin,1800-talets andra hälft.

Betsat lövträ. Sitthöjd 51. Sitthöjd 51. Bredd 56. Djup 43. Höjd 96 cm.

Torrspricka. Slitage. Fläckar. Märken.

Slutpris
4 000
376
424
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
16 jun 14:49
4 000 SEK
16 jun 12:21
1 900 SEK
15 jun 10:47
1 500 SEK
14 jun 10:17
1 400 SEK
14 jun 9:45
1 000 SEK