Paul Linke

(Tyskland, 1844-1917)
Paul Linke
(Tyskland, 1844-1917)

PAUL LINKE, olja på duk signerad.

Porträtt av okänd kvinna - midjebild, 68 x 59 cm

Åldersrelaterat slitage. Reva. Färgbortfall. Retuscher.

Utropspris
6 000 SEK