CHRISTIAN DIOR, sjal, skärp & väska
Väska i logomönstrad canvas i brunt med skinndetaljer. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "Dior". 28 x 18 cm.
Skärp i logomönstrad canvas med spänne i metall. Total längd ca 90 cm (storlek 80 cm).
Sjal i ull med rikt mönster mot vinröd botten. Ca 120 x 120 cm.
Väska med omfattande slitage, skador.
Skärp och sjal med smärre slitage.