Konst Grafik
1162443
Kuutti Lavonen
(Född 1960)

KUUTTI LAVONEN, litografi, signerad och daterad 2014, E.A. 2/6.

"Creuset". Bildstorlek 36x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Slutpris
460
4 893
518
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (8 bud)
13 jun 10:01
460 EUR
13 jun 7:24
440 EUR
12 jun 1:29
420 EUR
9 jun 20:26
400 EUR
9 jun 17:19
350 EUR