Konst Grafik
1162463
Peter Dahl
(1934-2019)

PETER DAHL, färglitografi, signerad och numrerad PT.

Danssalongen. 62 x 46 cm. Ramens mått 85 x 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK