Design Konstglas
1162482
Kjell Engman
(Född 1946)

KJELL ENGMAN, VAS samt SKULPTURER, 2 st, glas, Kosta Boda, signerade

Vas i grönt med två ansikten. Två väggskulpturer i rött och blått. Höjd 14-53 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V28
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 225
303
342
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
24 jun 13:58
3 225 SEK
24 jun 13:58
3 025 SEK
24 jun 13:58
3 000 SEK
24 jun 13:57
2 825 SEK
24 jun 13:56
2 625 SEK