Konst Grafik
1163341
Yrjö Edelmann
(1941-2016)

YRJÖ EDELMANN, gicléetryck, signerad och numrerad EA IV/XVII

Bildstorlek 53 x 77 cm.

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T206
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
141
159
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
12 jun 21:53
1 500 SEK
12 jun 21:42
1 200 SEK
12 jun 21:37
1 000 SEK
12 jun 21:03
400 SEK