JUHANI LINNOVAARA, serigrafi, signerad och daterad a tergo 6/6/72.
"Viewer". Upplaga 1/150. Bladstorlek 69 x 49,1 cm. Utgiven av Alberto Schubert Editore - Milano. Oramad.
Mjuka veck längs med kantern och i hörnen. Hanteringsveck. Svag missfärgning på vissa ställen. Ytsmuts.