Veikko Takala

(Finland, 1923-2008)
Veikko Takala
(Finland, 1923-2008)

VEIKKO TAKALA, färgpenna på papper, signerad och daterad -81.

"Iltaretki", 31x36 cm.

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR