Hauli Aatos Johannes manschettknapparna 1964 och 813 silver, diameter 2 cm. Torbjörn Tillander Atelier manschettknapparna stämplade 925, längd 2 cm. Total vikt 37.6g
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.