JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad i trycket.
Ur sviten "Maravillas con variaciones acrósticas en el jardin de Miró". Utgiven av av La Polígrafa, Barcelona. Bladstorlek ca 50 x 71 cm.
Möjligen något gulnad. Ej examinerad ur ram.
Mourlot 1057.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10