Mahognyfaner. Oval skiva med fyra nedåt avsmalnande ben. Dekor av fleuroner i metall. En låda med fyra fack. Nyckel medföljer. Höjd 76 cm. längd 75 cm. Nyckel finns.
Lagningar. Slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.