OLE LYNGGAARD, 'Katrine' lås fjäril 18K guld med briljantslipade diamanter, med treradig kedja
Hänge stämplat Ole.L 750. Diamanter totalt ca 0,10 ct. Längd hänge 4 cm. Kedja sterlingsilver. Längd kedja ca 40 cm. Totalvikt 18 gram. Med etui Ole Lynggaard
Smärre bruksskick