Konst Grafik
1183562
Anton Rooskens
(1906-1976)
Anton rooskens, liografi, signerad och numrerad.

ANTON ROOSKENS, liografi, signerad och numrerad.

Upplaga 60/100. Bildmått 66x49 cm. Rammått 87x67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 500 SEK