Konst Grafik
1183768
Christo & Jeanne-Claude
(USA, Född 1935)
Christo & jeanne-claude, offset, signerad, numrerad 259/999.

CHRISTO & JEANNE-CLAUDE, offset, signerad, numrerad 259/999

"Wrapped Monument to Leonardo, (Project for Piazza Della Scala, Milano)". Photo Shunk-Kender. Bildmått 67 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK