Oval med hänklar. Längd 33, bredd 25, höjd 16 cm.
Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Invändiga lagningar vid fäste mot hänklar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10