Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1193589
JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.

Dekor av vindruvor. Två lejonmaskaroner med ringar. Märkt Houbion, Dinant. Längd 45 cm.

Bruksslitage. Insida anlupen.

Slutpris
5 200
493
547
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
8 jan 21:16
5 200 SEK
8 jan 21:16
5 000 SEK
8 jan 21:16
5 000 SEK
8 jan 21:16
4 800 SEK
8 jan 21:14
4 600 SEK