Diverse Övrigt
1195534
KNIV, signerad OL, (Olle Larsson). Daterad 72 (1972).
Kniv, signerad ol, (olle larsson). daterad 72 (1972).

Ägarintialer K.N. Total längd ca 26 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V31
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 300
124
139
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
10 dec 15:57
1 300 SEK
8 dec 11:40
1 200 SEK
4 dec 20:24
800 SEK
4 dec 8:23
300 SEK