Picasso Affiches, Christoph Czwiklitzer, Art C.C. Bâle Paris 1970
Salvador Dali The Graphic Art, utgiven av Museu Perot-Moore, 1988
Ej fullständigt genomgången. Slitage. Skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10