BUTIKSSKYLTAR, två stycken, Firma A. F. Bodecker, Stockholm.

Folierat glas. Märkta: "H. M:JT KONUNGENS HOFLEVERANTÖR A.F BODECKER". 80 x 47 respektive 80 x 45 cm.

Smärre slitage. Obetydliga nagg. Smärre släpp i folieringen.

Utropspris
3 000 SEK