Möbler Fåtöljer & Soffor
1198927
Yngve Ekström
(1913-1988)
Yngve ekstrÖm, fåtölj, swedese, 1900-talets andra hälft.

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, Swedese, 1900-talets andra hälft

Stomme av furu. Lös sittdyna av linnetextil med nackkudde. Sitthöjd ca 38 cm.

Slitage. Märken. Ny dyna.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H114
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 8 timmar
1 200
114
126
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
4 dec 20:46
1 200 SEK
4 dec 20:46
1 000 SEK
4 dec 20:45
900 SEK
4 dec 20:45
800 SEK
4 dec 20:45
500 SEK