Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1201011
MATGRUPP, gustaviansk stil, matbord samt 4 stolar, 1900-talets slut.
Matgrupp, gustaviansk stil, matbord samt 4 stolar, 1900-talets slut.

Målat bord och fyra stolar. Stolarna med lösa sitsar. Bordets längd 140, bredd 100, höjd 74 cm. Stolarnas sitthöjd ca 45, höjd 94 cm.

Smärre slitage, repor, märken, något instabila.

Placering: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
170
189
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
22 jan 19:16
1 800 SEK
20 jan 14:47
1 200 SEK
15 jan 20:50
1 000 SEK