JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad och numrerad 57/100.
"Strindbergmappen", tryckt av La Poligrafa, Barcelona, utgiven av Galerie Börjeson, Malmö, bildyta 76 x 55 cm
Ej examinerad ur ram. Bladet något gulnat.
Mourlot 1104. 1976
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
30 000 SEK