Kumi Sugai

(Japan, 1919-1996)
Kumi Sugai
(Japan, 1919-1996)

KUMI SUGAI, serigrafi, signerad, numrerad 33/90.

"Utan titel", 1973, bladstorlek 71 x 54 cm.

Utan ram.

Utropspris
300 EUR