Konst Grafik
1201345
Kumi Sugai
(1919-1996)
Kumi sugai, serigrafi, signerad, numrerad 33/90.

KUMI SUGAI, serigrafi, signerad, numrerad 33/90.

"Utan titel", 1973, bladstorlek 71 x 54 cm.

Utan ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T51
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
321
3 354
359
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (17 bud)
8
8 dec 19:15
321 EUR
8 dec 19:14
301 EUR
8
8 dec 19:14
300 EUR
8 dec 19:14
280 EUR
8
8 dec 19:14
260 EUR