MATSERVIS, 67 delar Seaforth, Woods, England.

Uppläggningsfat flata 6 st, l 22-36,
Djupa 2 st l 28.
Djupa mattallrikar 12 st diam 25,5.
Mattallrikar 11 st diam 25,5.
Förrättstallrikar 12 st diam 23.
Assietter, mindre 12 st diam 18.
Assietter, större 11 st, diam 20.
Såssnipa.
2 fat medföljer.

Glasyr: krackeleringar, defekter samt fläckvis mindre bortfall. Sprickor samt nagg. Slitage.

Utropspris
600 SEK