Kari Alakoski

(Finland)
Kari Alakoski
(Finland)

KARI ALAKOSKI, VAS, glas, signerad 'LACUNA' Kari Alakoski 09 (otydlig datering).

Höjd 38 cm, bredd 16 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
400 EUR