Betsad ek, skiva av sten, front med låda hylla samt dörr, längd 42, bredd 38, höjd 85 cm
Bruksslitage. Torrsprickor. Repor. Nagg. Märken. Orangrepp
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10