Möbler Bord
1217011
SÄNGBORD, ett par, AB Carlström & Co Möbelfabrik, 1950/60-tal.
SÄngbord, ett par, ab carlström & co möbelfabrik, 1950/60-tal.

Bord fanerade med teak. Med tidningshylla och låda i sargen. Etikettmärkta. Bredd 47, djup 32, höjd 53 cm

Helhetsintrycket är mycket gott.

Utropspris
2 500 SEK